Irmatic IRStock i IRLocker – innowacyjne rozwiązanie dla wielu branż

4
107
Irmatic

Wszelkiego rodzaju urządzenia i maszyny niewątpliwie ułatwiają realizację powierzonych zadań i celów. Im bardziej zaawansowaną technologię mają, tym lepiej dla nas. Dlaczego? Ponieważ możemy skupić się na efektywniejszym wykonywaniu pozostałych zadań i tym samym zniwelować ilość nieproduktywnych roboczogodzin w ciągu dnia. Dobrym przykładem urządzeń, które spełniają właśnie takie zadanie jest Irmatic IRStock oraz IRLocker, które pozwalają zoptymalizować wykorzystywanie ludzkich zasobów.

Irmatic IRStock i IRLocker – co to takiego?

Urządzenia Irmatic IRStock oraz IRLocker to innowacyjne automaty służące do wydawania, przechowywania i zwracania wszelkich przedmiotów. Każdy rodzaj maszyny posiada unikalne cechy, które pozwalają na umieszczanie w nim zarówno małych, jak i wielkogabarytowych przedmiotów. Obydwa automaty zostały wyposażone w komory o różnych rozmiarach, które maksymalnie optymalizują wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Większą głębokość skrytek w wersji podstawowej ma jednak IRStock.

Imponująca ilość skrytek, mogąca pomieścić od 945 do nawet 2083 rzeczy, w połączeniu z inteligentnymi i dostosowanymi do Twoich potrzeb zaawansowanymi systemowymi pozwala zrobić więcej w krótszym czasie. Maksymalna ilość skrytek jest jednak dostępna dopiero po rozbudowaniu urządzenia o dodatkowe podzespoły. Urządzenie jest przy tym łatwe w obsłudze i pozwala na bieżąco kontrolować różne procesy z dostosowaniem podglądu pod danego użytkownika. Automaty Irmatic mogą zatem służyć Ci, Twoim pracownikom, jak i również klientom preferującym bezdotykowy kontakt.

Wielofunkcyjność urządzeń dostosowana do indywidualnych potrzeb różnych branż

Wielofunkcyjność, praktyczność i brak ograniczeń – to wyróżnia urządzenia od Irmatic. Sprawdzają się one wyjątkowo dobrze w wielu branżach. W zależności od miejsca, w którym się znajdą, mogą pełnić funkcję magazynową dla narzędzi, czy ważnego w przemysłowej branży sprzętu. Dzięki temu w miejscu pracy nie będzie powstawał niepotrzebny bałagan. Z kolei drogie urządzenia przestaną ginąć na wielkich halach i w innych rodzajach pomieszczeń.

W handlu to z kolei odpowiednik bezobsługowego sklepu, w którym klient odbierze zamówienie, zwróci je lub dokona stacjonarnego zakupu razem z płatnością bez pracownika. Natomiast w branży zdrowotnej może służyć za idealne i bezpieczne miejsce do przechowywania leków wymagających odpowiednich warunków temperaturowych, czy innych medykamentów. Może również zostać wykorzystany jako inteligentny pośrednik do przekazywania osobistych rzeczy pacjentów, a nawet produktów FMCG. Rozwiązanie sprawdza się szczególnie tam, gdzie narzucono ograniczenia, obowiązujące w epidemii.

Irmatic IRStock oraz IRLocker to wygodne rozwiązanie, które umożliwia całodobowy dostęp do wszystkich przedmiotów, które się w nich znajdą. Urządzenia mogą zostać umieszczone zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Możliwe jest przy tym dodatkowe wyposażenie ich w rozmaite moduły, czy systemy. Mogą być to np.: czytnik kodów kreskowych, ułatwiający zwroty RFDI, terminal płatniczy, a nawet drukarka finalna.

4 KOMENTARZE

  1. 👉 $5,000 FREE EXCHANGE BONUSES BELOW 📈 👉 PlaseFuture FREE $3,000 BONUS + 0% Maker Fees 📈 + PROMOCODE FOR NEWS USERS OF THE EXCHANGE 👉 [M0345IHZFN] — 0.01 BTC 👉 site: https://buycrypto.in.net Our site is a secure platform that makes it easy to buy, sell, and store cryptocurrency like Bitcoin, Ethereum, and More. We are available in over 30 countries worldwide.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here