Unikanie symetrii w domu

28
478

Znam wiele osób które zaczynają dopiero projektować swoje domy i mimo iż maja wiele bardzo ciekawych pomysłów, to popełniają jedne bardzo istotny błąd, jednak do tego zaraz przejdziemy.

Unikanie symetrii w domu

Jeżeli wy również zabieracie się za projektowanie swoich domów, to zapraszam was do tego artykułu w którym powiem wam co zrobić aby wasz dom nie był jak każdy inny i jakiego błędu należy unikać w trakcie projektowania domu swoich marzeń. Unikanie symetrii w domuDobrze, teraz możemy wrócić do sedna problemu, jeżeli zabieracie się za projektowanie domu, istotne jest aby unikać stosowania symetrii. Jak już powtarzałem kilka razy, bardzo kocham Azje i ich niechęć do symetrii, staram się unikać symetrii wszędzie, ponieważ stwarza ona wrażenie bardzo sztucznego charakteru. Aby uniknąć symetrii w domu warto zainwestować w naklejki na ścianę, pozwolą one zaaranzować wnętrze w unikalny sposób.

Dlatego też jeżeli zamierzacie w swoim domu stosować symetrię, do razu wam to odradzam, ponieważ nie będzie to wyglądać zbyt dobrze, a zdecydowanie lepiej prezentował się będzie brak symetrii.

28 KOMENTARZE

Comments are closed.