Słuchawki bezprzewodowe Samsung pozwolą Ci poczuć się jak na sali koncertowej!

12
141

Jeśli zawsze marzyłeś o pójściu na koncert ulubionego zespołu, ale ciągle coś stawało na przeszkodzie, poczuj choć namiastkę tej cudownej atmosfery i zanurz się w przestrzennym dźwięku słuchawek bezprzewodowych Samsung Galaxy Buds. Poznaj bliżej ich niesamowite możliwości.

24-bitowy dźwięk w Twojej dłoni! Oto słuchawki bezprzewodowe Samsung

Płynny, krystalicznie czysty dźwięk o niespotykanej do tej pory głębi może w mgnieniu oka wypełnić Twój świat. Każda nuta zabrzmi realistycznie jeśli połączysz swoje słuchawki Galaxy Buds2 Pro z ulubionym urządzeniem z serii Samsung Galaxy. Udoskonalona technologia Samsung Seamless przesyła pełny 24-bitowy dźwięk do Twoich Buds2 Pro, zachowując wysoką jakość dźwięku dla najlepszych doznań słuchowych[1]. Ale to nie wszystko. Ba! To dopiero początek!

Dzięki inteligentnemu dźwiękowi 360 wrażenia dźwiękowe są jeszcze bardziej realistyczne i niezapomniane bez znaczenia, czy słuchasz najnowszego koncertu ulubionego zespołu, kolejnej audycji radiowej czy też oglądasz ulubiony serial jadąc do pracy autobusem. Niezwykle zaawansowane algorytmy 360 Audio z funkcjami Direct multichannel (5.1ch / 7.1ch / Dolby Atmos) oraz Enhanced Dolby Head Tracking sprawiają, że każdy Twój ruch jest precyzyjnie zsynchronizowany. To wszystko sprawia, że wrażenia słuchowe są niezwykle interaktywne, niemal namacalne i sprawiają niesamowite wrażenie. Wyobraź sobie, że funkcja dźwięku dookólnego jest w stanie nawet zlokalizować kierunek dźwięku, gdy poruszasz głową, zapewniając ci przestrzenne doświadczenie[2].

Moc kontroli hałasu z Samsung Galaxy Buds Pro

Wyobraź sobie, że masz moc kontrolowania dźwięków otoczenia. Ta moc drzemie niemal dosłownie w Twojej dłoni dzięki Samsung Galaxy Buds Pro. Aktywna redukcja szumów (ANC) w słuchawkach Galaxy Buds Pro jest w stanie wyeliminować nawet 99% szumów w tle. Umieszczone wewnątrz i na zewnątrz mikrofony monitorują hałas w czasie rzeczywistym i sprawiają, że zatłoczone miasto może brzmieć jak delikatny szum wiatru. Chcesz słyszeć nieco więcej, ale nie za dużo? Samodzielnie wybierz poziom ANC, by słyszeć więcej lub mniej z tego, co dzieje się wokół[3]. Jak to możliwe? To zasługa inteligentnego algorytmu, który jest w stanie regulować poziom szumu, jaki dociera do Twoich uszu z zewnątrz. W kawiarni możesz wybrać wysoki poziom redukcji, w bibliotece – niski. Nie musisz już podnosić poziomu głośności muzyki, aby zagłuszyć irytujące Cię szumy.

Nie chcesz niczego przegapić? Nie obawiaj się, funkcja detekcji głosu natychmiast przełączy słuchawki z trybu aktywnej redukcji szumów (ANC) w tryb nasłuchu dźwięków z otoczenia, gdy tylko usłyszy Twój głos. Pamiętaj, to słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Pro słuchają Ciebie i tego, czego od nich oczekujesz.

Tekst przygotowano w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[1] Wymagane jest urządzenie Samsung Galaxy z interfejsem One UI w wersji 4.0 lub nowszej. Wsparcie 24-bitowego dźwięku może się różnić zależnie od aplikacji.

[2] Tylko w smartfonach i tabletach Galaxy z systemem Android i interfejsem One UI 3.1 lub nowszym. Dostępność dźwięku dookólnego i Dolby Head Tracking™ zależy od aplikacji i rodzaju treści. Enhanced Head Tracking and Funkcja Direct Multi-channel jest obsługiwana przez interfejs Android One UI w wersji 4.1.1 lub nowszej.

[3]Aktywna redukcja szumów (ANC) w Galaxy Buds Pro eliminuje nawet 99% dochodzących z zewnątrz hałasów, co potwierdza weryfikacja UL. ANC jest domyślnie włączone, a gest „dotknij i przytrzymaj” można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable. Poziomy ANC – niski i wysoki – można ustawić w aplikacji Galaxy Wearable.

12 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here