Dysk zewnętrzny 2 TB. Prywatny magazyn danych na każdą okazję

4
121

Nie trzeba być profesjonalnym twórcą filmów, aby docenić szybki, pojemny i bezpieczny dysk zewnętrzny. Wystarczy być miłośnikiem fotografii lub kinematografii, aby w pełni wykorzystać bogate możliwości dysków zewnętrznych SSD. Poznajmy ich największe zalety!

Gotowe na każdą okazję!

Dyski SSD z serii Samsung T7 są gotowe na każdą okazję. Ważna prezentacja w biznesowym stylu? Podróż w nieznane bez względu na warunki atmosferyczne? A może częste przenoszenie z miejsca na miejsce lub transport ważnych, bardzo poufnych danych? Dyski przenośne SSD Samsung T7 o pojemności do 2 TB to mocny, wytrzymały, ale jednocześnie bardzo estetyczny i elegancki zewnętrzny magazyn danych.. Mocny korpus chroni zapisane na dysku dane przed upadkiem z wysokości nawet 2 metrów. Mimo solidności, całość jest niezwykle kompaktowa, przypomina wielkością kartę kredytową i waży zaledwie 58 gramów. Teraz całą bibliotekę filmów możesz zmieścić w swojej dłoni.

Więcej pewności i odporności w każdych warunkach? Dyski zewnętrzne SSD Samsung T7 Shield to niezwykle mocne i wytrzymałe magazyny danych, które zniosą nawet najtrudniejsze warunki pracy. Ważny projekt, który nie może czekać i musi być od razu przekazany klientowi np. w terenie? A może chcesz od razu zabezpieczyć nową sesję zdjęciową? Zgodność z normą IP65 oznacza, że dysk Samsung T7 Shield możesz używać w dowolnym miejscu bez obaw, że wilgoć, uderzenia, kurz czy pył zagrożą zapisanym w pamięci danym. Plecak pełen sprzętu? Wytrzymała obudowa wytrzyma uderzenia i wstrząsy, a nawet upadek z 3 metrów. Obudowę wykończono gumowym elastomerem dostępnym w trzech kolorach – niebieskim, czarnym oraz beżowym, więc dobierz odpowiedni kolor do swoich preferencji i ruszaj w drogę!

Jeszcze więcej bezpieczeństwa i prywatności? Zapewni Ci ją dysk przenośny SSD Samsung T7 Touch. Jak sama nazwa wskazuje, wystarczy jedno dotknięcie, aby uzyskać dostęp do zapisanych w pamięci danych. Ale może to być dotyk tylko Twojego odcisku palca, bowiem dysk wyposażono w czytnik linii papilarnych. Wbudowane opcje zabezpieczeń w T7 Touch wykorzystują szyfrowanie AES 256-bit, ale dają możliwość błyskawicznego odblokowania urządzenia bez konieczności wpisywania hasła. Wszystkie ustawienia bezpieczeństwa można skorygować i spersonalizować w dedykowanym oprogramowaniu na komputery PC oraz Mac, jak również za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android.

Artykuł powstał w ramach współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here