Specjalistyczne oświetlenie Viking i akcesoria

21
379
specjalistyczne oświetlenie Viking

W specjalistycznych zastosowaniach doskonale sprawdzają się lampy robocze LED. Są niezastąpione na placach budów, terenach magazynowych, polach i w czasie akcji ratowniczych czy eventów w trudnym terenie. Skutecznie wypierają z rynku halogeny przede wszystkim ze względu na swoją energooszczędność oraz uniwersalność. Poza tym możliwe jest zastosowanie różnorodnego napięcia – na przykład 230V, jak i 12V. Tym samym bez problemu da się je dostosować do wskazań klienta. Dzięki temu lampy robocze Viking można dopasować do indywidualnych potrzeb, a tym samym stają się produktem szytym na miarę. Spełniają także najsurowsze normy i wymagania.

Zalety specjalistycznego oświetlenia LED

Przede wszystkim lampy robocze LED generują mocne – ale nieoślepiające, światło o szerokim strumieniu, które pozwala oświetlić teren. Poza tym są szczelne i produkowane są z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne i sprawdzają się nawet w ekstremalnie trudnych warunkach pracy. Niezastąpione na wszelkich budowach i w pracy na roli, przy przeładunkach towarów oraz na różnego rodzaju akcjach poszukiwawczych czy ratunkowych oraz wojskowych. Bywają więc wykorzystywane przez służby i firmy z różnych branż. Dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że lampy się łatwo transportuje i można je zamontować w różnych miejscach. Są wytrzymałe, nie generują kosztów związanych z serwisowaniem i zużywają niewiele energii. Bez problemu można je połączyć też do akumulatorów czy też gniazd zapalniczek w samochodzie, a dzięki temu będą efektywnie działać nawet w miejscach, w których nie ma podciągniętej instalacji.

Nowoczesne oświetlenie specjalistyczne

Bardzo często lampy robocze pojawiają się na placach budowy. Mogą to być miejsca stałe lub tymczasowe, ale za każdym razem muszą spełniać surowe normy bezpieczeństwa. Oświetlenie jest jednym z głównych parametrów, szczególnie wtedy gdy naturalne światło jest niewystarczające i należy wstawić dodatkowe lampy, które będą dostosowane do rodzaju wykonywanych prac. Poza tym bez problemu można także dopasować akcesoria takie jak stojaki czy uchwyty, które pozwolą bezpiecznie zamontować każdą lampę, a także dadzą możliwość regulacji jej pozycji. Stojaki sprawdzą się szczególnie w tych miejscach, w których zmuszeni będziemy się przemieszczać. Poza tym lampy montuje się także na sprzęcie budowlanym, rolniczym, wojskowym. Warto zwrócić uwagę, że emitowane światło z LED nie jest męczące dla osób pracujących w obrębie jego padania, nie oślepia, a tym samym nie ogranicza pola widzenia. Specjalistyczne oświetlenie zdecydowanie zwiększa komfort i wydajność pracy, a jednocześnie wpływa na bezpieczeństwo znajdujących się tam osób. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zasilania technologia LED sprawdzi się nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
Katalog lamp Viking oraz akcesoriów dostępny jest na stronie Teknosystem.com.pl

21 KOMENTARZE

  1. Depois que a maioria dos telefones celulares for desligada, a restrição à entrada incorreta de senha será suspensa. Neste momento, você pode entrar no sistema por meio de impressão digital, reconhecimento facial, etc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here